Als Belgisch modehuis en producent is de firma ROVECO N.V. in Ronse al bijna 46 jaar actief in de dameskleding.
Zusterbedrijf ATMOSPHERE Bvba werd 35 jaar geleden in Brussel opgericht, bedoeld als distributiepunt naar boetieks en kledingzaken in de Benelux.
Ze stellen in beide firma’s ongeveer een 40-tal mensen tewerk en besteden maakwerk uit naar productiepartners in Italië, Oost-Europa, Tunesië en China.
De merken die worden ontworpen in Ronse zijn Atmos en Senso.
Ze willen het team versterken met een logistiek medewerk(st)er.
Jij checkt wat er binnen komt van afgewerkte kledij. Je voorziet alles van een etiket in functie van de bestellingen. Jij plant alles netjes en zorgt ervoor dat de kledij klaarstaat voor levering. Je zorgt er ook voor dat onderaannemers de nodige materialen hebben. En af en toe kruip jij eens achter het stuur.
Jij bent goed in administratie en neemt hierin jouw verantwoordelijkheid.
Je hebt interesse? Neem contact op met Filip, dir@atmosfashion.be